Ako múdro spojiť jedáleň a obývaciu izbu ?

Ako múdro spojiť jedáleň a obývaciu izbu ?

Jedáleň je snom nejedného majiteľa domu alebo bytu. Aby ste si mohli dovoliť tento luxus, je potrebné na tento účel vyčleniť samostatnú miestnosť. V súčastnosti je efektívnym riešením spojenie dvoch izieb v jeden celok tvoriaci jedáleň a obývaciu izbu. Vďaka tomu je obytný priestor maximálne využitý a zaberá menej miesta.


 
To akým spôsobom skombinujeme nábytok v obývacej izbe a jedálnie záleží od viacerých faktorov. Ak má stôl slúžiť do malých priestrov, organizovaných pre niekoľko osôb je ideálny Stôl 100x100 z kolekcie 4 You by VOX. Zaberá totiž iba 1m2, má dvojitý vrchný plát a možnosť doplniť o zásuvky, do ktorých sa zmestia obrúsky, príbor a rôzne doplnky. Aby si k stolu mohlo sadnúť 6-8 osôb, odporúčame Stôl 200x100 z tej istej kolekcie.


Do priestorov s väčšou veľkosťou, v ktorých sa stretne aj 12 osôb je potrebné dbať o správny výber stola, ktorého vrchný plát je schopný sa rozložiť aj do dvojnásobnej veľkosti. Túto funkciu spĺňajú stoly z kolekcií HiFi by VOX, Classic a 3D by VOX. Prvý a druhý z ponuky sú dostupné vo farbe dub tmavý a dokonale ladia s elementami z kolekcií. Tretí je v prevedení svetlej brezy, ktorá je vhodná do kombinácie s odtieňmi béžovej, mocca, krémovej a zelenej. Počas dňa môžu byť stoly zložené a uvoľniť tak priestor v interiéri.