Aký PC stolík pre prváka?

Aký PC stolík pre prváka?

Deti potrebujú priestor, v ktorom môžu robiť úlohy z matematiky, pohodlne čítať, hrať sa s kockami alebo spoločne s kamarátkami navrhnúť módne oblečenie pre bábiky. S pribúdajúcim vekom dieťaťa sa menia jeho potreby a záujmy, preto máme v ponuke nábytok ktorý sa mení spolu s nimi a zároveň zostáva aktuálny či už pre 5-10-15 ročných.

Pre jedného to môže byť vo forme jednoduchého vrchného plátu upevneného medzi dvomi inými elementami, pre druhého je PC stolík je priestor, v ktorom koncentruje svoj život, trávi veľa času štúdiom, prácou, alebo zábavou. Preto sa snažíme odpovedať na všetky potreby mladých ľudí rôznorodou ponukou stolíkov, ktoré si môžete prispôsobiť svojmu životnému štýlu a záujmom.Spot by VOX

Charakteristickým rysom stolíka je drevená konštrukcia dodávajúca mu ľahkosť. Tvar písmena „A“ pripomína hojdačku a „hravé“ myšlienky. Vrchný plát je ideálny pre učenie alebo prácu dvoch osôb. PC stolík je možné umiestniť kdekoľvek v miestnosti, a to nielen k stene ale aj v priestore a sedieť pri ňom z oboch strán. Konštrukcia nad vrchným plátom slúži na zavesenie rôznych predmetov, funkčných organizérov slúžiacich na drobnosti alebo dekorácie. Umiestnením špagátov do konštrukcie Stolíka získavate dodatočné miesto na pripevnenie rôznych papierových ozdôb, retiazok a iných dekorácií pre príjemnejší vzhľad a osobitý charakter interiéru.Smart by VOX
Tu sa začína mimoriadny príbeh detského a študentského nábytku. Vďaka priateľskému a prehľadnému návodu môže aj dieťa krok za krokom vybrať a zložiť jednotlivé časti a spolu s rodičmi zmontovať svoju detskú izbu, čo bolo kedysi vyhradené len pre dospelých. Do PC stolíka z kolekcie Smart by VOX môžete pripevniť nakládky, regál a vešiak. Pre individuálne potreby sú prispôsobené kovové, korkové a filcové nakládky, ktoré oživia každý PC stolík a taktiež pomôžu v organizácií úloh alebo pri vystavení fotografií. Spolu s drevenými kockami vyhradenými pre túto kolekciu môžete zmeniť izbu na reálne detské ihrisko, divadlo alebo kokpit pilota (pozrite si video).


Young Users by VOX

Modulárnosť je jednou najdôležitejších vlastností kolekcie Young User by VOX. Vďaka pohyblivým kontajnerom pod vrchným plátom PC stolíka môžte vytvoriť miesto pre štúdium pre dve osoby ale aj ho voľne presúvať v interiéri. Čierno-biele prevedenie je východiskovým bodom k meniacemu sa prostrediu dieťaťa. Ako pre dieťa, tak aj dospelého môže byť stolík doplnený o farebné, alebo vzdelávacie nakládky, ktoré sa dajú ľahko vymeniť a tak prispôsobiť podľa potrieb a záujmov užívateľa.