O firme

O firme

Naša spoločnosť sa venuje predaju nábytku od roku 1992. Za toto dlhé obdobie si získala pevnú a stabilnú pozíciu na nábytkovom trhu, kde výsledkom nášho snaženia bolo v roku 2002 otvorenie maloobchodnej a veľkoobchodnej predajne nábytku v Prešove a jej rozšírenie na súčasných 2000 m2 predajnej plochy, čo značne skultúrnilo a skvalitnilo predaj nábytku k spokojnosti našich zákazníkov.  

V začiatkoch to boli aj aktivity – predajňa vo Vilniuse (Litva).Spolupráca s tamojšími výrobcami doplnkov a ART predmetov prerastá do dlhoročnej činnosti v oblasti prútených výrobkov, keramiky, dreva, slamených doplnkov, skla, metal artu, african artu, a ďalších doplnkov vrátane účasti na výstavách. Z tohto obdobia nám ostala predajňa doplnkov Pekný domov v Prešove a záľuba v doplnkoch, ktoré hodne využívame pri dekorácii nášho vystaveného nábytku k radosti našich zákazníkov.

V súčastnosti sa firma uberá v 2 líniách. Prvá je organizácia a vydávanie celoslovenských letákových Akcii, kde cez širokú sieť predajcov ponúkame pomerne kvalitný a nábytok za veľmi atraktívne ceny. 

Druhá línia firmy je Nobyt Comfort. Je to orientácia na značkový vysoko kvalitný nábytok, ktorého používanie klient ocení aj po dlhých rokoch. Vytvárame firemné expozície dobrých značiek pre Vaše bývanie ako napríklad VOX, PAGED, BFM, ROM, ETAP, GALA, PMW, VINOTTI, TARANKO, MEBIN a vo svojich predajniach a cez veľkoobchod ich ponúkame aj v partnerských predajňach v rámci Slovenska.

Najnovšou aktivitou našej firmy je zahájenie predaja cez internetový obchod, čo bolo odozvou záujmu o náš sortiment z ostatných častí Slovenska. V súčastnosti sa stal eshopom s najväčším počtom položiek v šírke ponúkaného sortimentu. Tiež nás môžete nájsť aj na najväčších domácich výstavách nábytku pri prezentácii noviniek v nábytkových trendoch. Stály rast našej firmy svedčí o našej správnej ceste a spokojnosti našich zákazníkov.