Skupina VOX

Skupina VOX

O spoločnosti VOX Group

VOX Group je spoločnosť, ktorá pôsobí v súvisiacich odvetviach, takže zákazníkom môže poskytnúť materiály na dokončenie bytov a domov, a prostredníctvom rôznych kolekcií nábytku a dekoračných predmetov pomôcť zariadiť každý interiér. Skupina sa skladá zo štyroch spoločností, ktoré sú lídrami vo svojich odboroch v Poľsku - Nábytok VOX, VOX Profil, Dvere a podlahy VOX a Drevo VOX.

VOX Profil pôsobí na trhu stavebných materiálov a bytových doplnkov od roku 1992. Za dvadsaťdva rokov si firma získala pozíciu popredného poľského výrobcu PVC profilov, s továrňami v Poľsku, Bielorusku a Rumunsku. Jeho rozsah distribúcie zahŕňa celú Európsku úniu a krajiny východnej Európy a Ázie.
Výrobný závod v Czerwonaku je jedným z najmodernejších a najekologickejších v Európe. Vďaka čomu spoločnosť VOX vyrába produkty bezkonkurenčnej kvality a dizajnom prispôsobené požiadavkám trhu za konkurenčné ceny.


Dvere a podlahy VOX existuje už 17 rokov. Viac ako 60 pobočiek v EU stavia Spoločnosť VOX na čelo trhu s dverami, podlahami a oknami. Vo všetkých predajniach môžete využiť služby ako doprava, montáž alebo platbu na splátky. Dvere a podlahy VOX spolupracujú s najlepšími výrobcami povrchových materiálov v Strednej Európe - takmer 200 certifikovaných spoločností s osvedčenou kvalitou služieb, zjednotených pod spoločnou vlajkou Služby VOX. Dvere a podlahy VOX organizujú školenia a kurzy, ktoré vrcholia udeľovaním certifikátov od popredných výrobcov a pomocou pri organizovaní a získavaní realizácií zákaziek.

Drevo VOX Active pôsobí v odbore už 60 rokov a je popredným výrobcom drevených výrobkov, vrátane drevených podláh, stien, terás, strešných prvkov, reziva, lát, záhradnej architektúry a prístreškov.

Investície vykonané v posledných rokoch zvýšili kvalitu vyrábaných predmetov, s významným zlepšením výkonnosti modernizovaných výrobných liniek pre spracovanie dreva.

Spoločnosť dodáva svoje výrobky do siete obchodov súvisiacich so stavebníctvom a drevom v Strednej Európe. Spolupracuje s najväčšími výrobcami záhradných komponentov a nábytku. Okrem Strednej Európy má zákazníkov aj v Anglicku, Belgicku, Španielsku, Dánsku, Írsku a Nemecku.

Všetky produkty majú potrebné potvrdenia a certifikáty, vrátane označenie bezpečnosti logom CE. Výrobný závod je šetrný k životnému prostrediu, a starostlivo vybrané surové drevo pochádza z lesov na ktoré sa vzťahujú reštriktívne predpisy FSC.